Акцијом „Безбедност деце у саобраћају“ настављено је обележавање Недеље Црвеног крста. Додељено је 50 аутоседишта које набавља град Ужице за сваку новорођену бебу, са циљем повећања њихове безбедности у саобраћају. У просторијама Црвеног крста Ужице одржана је и обука за родитеље, како да правилно монтирају и користе аутоседишта. Нови контигент аутоседишта очекује се наредних дана.










