Rukovodilac: Nada Jovičić
PODGRUPA 1. Energetika
Rukovodilac podgrupe: Vojo Đoković, Gradska uprava za urbanizam izgradnju i imovinsko-pravne poslove, Grad Užice
Članovi:
- Branko Filipović, Javno komunalno ptreduzeće Gradska toplana Užice
- Danilo Stanković, Užice-gas a.d.
- Biljana Radović, Regionalna razvojna agencija Zlatibor
- Dušan Tošić, Gradska uprava za infrastrukturu i razvoj, Grad Užice,
- Dragoslav Ostojić, Elkomont d.o.o. Užice,
- dr Milutin Đuričić, profesor u penziji
- Miloš Radojević, Regionalna razvojna agencija Zlatibor
- Dejan Filipović, EPS, Elektrodistribucija Užice
PODGRUPA 2. Zaštita životne sredine
Rukovodilac podgrupe: Svetlana Drakul, Gradska uprava za urbanizam izgradnju i imovinsko-pravne poslove, Grad Užice
Članovi:
- Olivera Janjić, Zavod za javno zdravlje Užice
- Dragan Čučković, Zavod za javno zdravlje Užice
- Danica Ivanović, Vlasnik agencije Eko zaštita
- Ljiljana Trumbulović, Akademija strukovnih studija Zapadna Srbija
- Ljiljana Rujević, Ministarstvo zaštite životne sredine, Republički inspektor zaštite životne sredine
- Željko Babić, Gradska uprava za infrastrukturu i razvoj, Grad Užice
- Milovan Pavlović, Udruženje građana „Mali rendžeri“ Užice
- Vesna Jovanetić, Javno preduzeće „Užice razvoj“
- Vidoje Stevanović, Javno komunalno preduzeće „Vodovod“
- Jovana Matijević, Javno komunalno preduzeće „Vodovod“
- Nenad Đokić, Gradska uprava za inspekcijske poslove i komunalnu policiju, Grad Užice
- Borko Vujović, Član Opštinskog veća opštine Sevojno, zadužen za oblast „ekologija“
PODGRUPA 3. Upravljanje otpadom
Rukovodilac podgrupe: Marija Kutlešić, Gradska uprava za urbanizam izgradnju i imovinsko-pravne poslove, Grad Užice
Članovi:
- Ljiljana Trumbulović, Akademija strukovnih studija Zapadna Srbija
- Miloš Radojević, Regionalna razvojna agencija Zlatibor
- Branislav Marić, Javno komunalno preduzeće „Bioktoš“
- Svetlana Drakul, Gradska uprava za urbanizam izgradnju i imovinsko-pravne poslove, Grad Užice
- Marina Tucović, Udruženje građana „Ženski centar“ Užice
- Momir Milovanović, Javno komunalno preduzeće Duboko Užice
PODGRUPA 4. Upravljanje zelenim površinama
Rukovodilac podgrupe: Vesna Jovanetić, Javno preduzeće „Užice razvoj“
Članovi:
- Gordana Filipović, Javno komunalno preduzeće „Bioktoš“
- Marija Kutlešić, Gradska uprava za urbanizam izgradnju i imovinsko-pravne poslove, Grad Užice
- Ana Dimitrijević Ljubičić, Gradska uprava za urbanizam izgradnju i imovinsko-pravne poslove, Grad Užice
- Radoje Stojić, Gradska uprava za inspekcijske poslove i komunalnu policiju, Grad Užice
- Milivoje Jeremić, Zamenik predsednika opštine Sevojno
PODGRUPA 5. Nejonizujuće zračenje
Rukovodilac podgrupe: Duško Marković, Gradska uprava za urbanizam izgradnju i imovinsko-pravne poslove, Grad Užice
Članovi:
- Miroslava Jordović Pavlović, Akademija strukovnih studija Zapadna Srbija
- Zoran Bakić, Telekom Srbija
- Nenad Đokić, Gradska uprava za inspekcijske poslove i komunalnu policiju, Grad Užice